a Sajóvölgye Focisuli tehetségkutató és tömegsport tagozataként működő mozgalom.

Hotel Lukács

HÍREK

U-13: Nagyszerű győzelem az MVSC ellen! MVSC - Sajóvölgye 'B' 0-4 (0-1)

2011-11-03 10:53:19

Soltész Imre tanítványai remek teljesítményt nyújtva, magabiztosan nyerték a megyei I-es bajnokit!

SVF SE 'B': Hudi Máté (Márián Dániel) 36 ' - Hegedűs
Marcell , Dudás Dávid , Csabai Máté , Sándor Bence (Soltész Ábel)
36'- Szabó Máté, Lőrincz Gábor, Antal Ignác, Váradi Attila -
Horváth Gergő, Gulyás Kristóf
Edző: Soltész Imre

Napfényes, szép őszi időben kezdődött a mérkőzés!
Már az első öt percben két nagyszerű akció bizonyította. hogy
ezen a mérkőzésen az MVSC ellen van keresnivalónk.
A mezőfölény azonban, csak nem sokkal az első félidő lefújása előtt
hozott eredményt. Egy buktatás miatt megítélt szabadrúgást, Horváth Gergő 18méterről a sorfal felett a léc alá csavart, amivel megszerezte csapatunk a vezetést.
A második játékrész is a mieinkről szólt és a 47.percben ismét Horváth Gergő villant, aki egy jó ütemű kiugratás után a kapussal került szembe, majd elegánsan gurított a hazaiak kapujába. 2-0 után sem változott sokat a játék képe, sőt a srácok rövid idő alatt megduplázták az előnyt! Előbb Csabai Máté talált a hálóba egy remek csel után, majd Váradi Attila indult meg a bal szélen és három védőt is kicselezve lőtt szépségdíjas gólt a kapu jobb oldalába, beállítva ezzel a végeredményt.

G: Horváth G (2), Csabai, Váradi
jók:Hegedűs Marcell, Dudás Dávid, Csabai Máté, Szabó Máté, Lőrincz
Gábor, Váradi Attila, Horváth Gergő és Gulyás Kristóf

Soltész Imre: A mérkőzést az első perctől irányító csapatom megérdemelten szerezte meg