a Sajóvölgye Focisuli tehetségkutató és tömegsport tagozataként működő mozgalom.

Hotel Lukács

HÍREK

U-17: Megszakadt a nagy sorozat!

2013-10-20 21:14:55

Kócsi József legénysége 8 veretlenül, mi több, győztesen megvívott találkozó után szenvedett vereséget!

Viszonylag korán vezetést szerzett a hazai csapat, ám a 36. percben sikerült egalizálni. Sajnos még az első félidőben újra előnybe került a hazai gárda, így 2-1-es eredménnyel vonulhattak szünetre a csapatok.
A 2. félidőben tovább növelte előnyét a Kisvárda, ám fiaink újra szépítettek,
azonban a hazaiak rögtön válaszoltak. Kócsi József tanítványai nem adták fel, újra feljöttek 1 gólra, ám az
egyenlítés nem sikerült. A mérkőzés végén mér egyszer betaláltak a kisvárdaiak, így 5-3 lett a vége.
Kisvárda – Sajóvölgye Focisuli 5-3 (2-1)

SVF SE: Polónyi – Pásztor (Demeter 72′), Kondás, Burger (Radi 83′), Dócs – Lakatos (Mata 81′), Ruszó, Frecskó, Jónyer (Bicskey 80′) – Fábián, Somogyi (Kovács 57′)

gólszerzők: Ruszó, Jónyer, Frecskó

vezetőedző: Kócsi József

Kócsi József: Véget ért egy nagy sorozat, de nem bánkódok. Jövő héten újabb feladat vár a csapatra, azon dolgozunk, hogy a továbbiakban is jól szerepeljünk.