a Sajóvölgye Focisuli tehetségkutató és tömegsport tagozataként működő mozgalom.

HÍREK

NB I: 3 pont a Maros-Menti ellen

2014-04-06 19:37:30

Koszta Péterék nyertek, Zsiga Gyuláék kikaptak

U-14-es csapatunk hengerelt a hétvégén, 10-0-ás kiütéses győzelmet arattak a Maros-MEnti UFC ellen.
Már a mérkőzés elején eldöntötte a találkozót Koszta Péter csapata, hiszen negyed óra játék után már 3-0 állt a képzeletbeli eredményjelzőn. A félidő végéig meg sem álltak 7-ig a srácok.
A 2- játékrészre is maradt még 3 gól, így 10-0-ás eredménnyel vonulhattak le a csapatok.

Sajóvölgye Focisuli - Maros-Menti UFC 10-0 (7-0)

SVF SE: Fehér, Takács, Gulácsi, Pogonyi, Dávid, Barna, Vécsei, Horváth R., Márián, Haroune, Farkas
cserejátékosok: Horváth E., Holló Á., Holló S., Engelhardt, Demeter, Farkas

gólszerzők: Dávid (5), Horváth R. (2), Pogonyi, Takács, Haroune

Koszta Péter: Nagyszerű játékkal szép gólokat szerezve ilyen arányban is megérdemelt a győzelmünk. A vendégeknek gyakorlatilag helyzete sem volt a mérkőzésen.

U-15-ös csapatunknak sajnos nem sikerült pontot szereznie.
A mérkőzés elején csapatunk előtt adódott többször is gólszerzési lehetőség, de ezeket nem sikerült kihasználni. Ahogy az lenni szokott, a kihagyott helyzetek megbosszulták magukat, és a 2. félidő elején a vendégeknek sikerült gólt szerezni eldöntve ezzel a 3 pont sorsát.

Sajóvölgye Focisuli - Maros-Menti UFC 0-1 (0-0)

SVF SE: Varga, Csabai, Ruszó, Molnár, Lippai, Czagány, Hevesi, Tóth, Albók, Gulyás, Madarasi
cserejátékosok: Gellérfi, Pintér, Palkó, Horváth, Sándor, Lengyel

Zsiga Gyula: Az 1. félidőben fölényben játszottunk, de a helyzeteinket ne tudtuk gólra váltani. A 2. játékrész kiegyenlítettebb volt, és az ellenfél egy nagy védelmi hibánkat kihasználva elvitte a 3 pontot.