a Sajóvölgye Focisuli tehetségkutató és tömegsport tagozataként működő mozgalom.

NB I: egy győzelem egy vereség!

2014-05-25 17:38:33

Koszta Péterék nyertek, Zsiga Gyuláék kikaptak!

Az már korábban tudtuk, hogy az Eger kizárása miatt a 3 pontot automatikusan megkapja mindkét csapatunk.

U-14-es csapatunk a mérkőzés első félórájában eldöntötte a mérkőzést. Előbb a 15. percben Pogonyi szerezte meg a vezetést, majd a 28. percben Dávid duplázta meg előnyünket. A vendég csapat nem tudott reagálni a 2. félidőben sem, így Koszta Péterék 2-0 arányban megnyerték a találkozót.

Sajóvölgye Focisuli - Egri Sportcentrum 2-0 (2-0)

SVF SE: Némedi, Takács, Gulácsi, Pogonyi, Engelhardt, Vécsei, Dávid, Barna, Gulyás, Horváth, Haroune
Cserejátékosok: Fehér, Márián, Holló, Demeter

Gsz.: Pogonyi, Dávid

Koszta Péter: Tét nélküli meccs volt, sajnos ez a játékunkon meg is látszott. Csak a védelemmel vagyok elégedett, elől sok volt az egyénieskedés.

U-15-ös csapatunk az első félidőben nagy fölényben játszott, de sajnos a vezető gól után kihagytunk egy büntetőt, ami a 2. játékrészben megbosszulta magát. Az ellenfél két perc alatt megfordította a mérkőzést két egyéni hiba után.

Sajóvölgye Focisuli - Egri Sportcentrum 1-2 (1-0)

SVF SE: Albók, Gellérfi, Horváth, Ruszó, Tóth, Sándor, Varga, Hevesi, Lippai, Farkas, Lengyel
Cserejátékosok: Holló, Palkó, Némedi

Zsiga Gyula: Az 1. félidőben fölényben játszottunk, megérdemelten szereztünk vezetést egy remek egyéni akció végén. Sajnos a 2. félidőben a vendégek átvették a játék irányítását, és két rövidzárlat után 2 perc alatt megfordították a mérkőzést.