a Sajóvölgye Focisuli tehetségkutató és tömegsport tagozataként működő mozgalom.

HÍREK

U-15: Győzelem a Vác otthonában

2014-09-14 15:40:22

Kovács Roland csapata zsinórban a 2. győzelmét aratta

Kovács Roland csapatának ellenfele eddig 6 pontot gyűjtve állt a tabella 10. helyén 3 ponttal megelőzve egyesületünket, így ezzel a győzelemmel sikerült megelőzni váci riválisunkat.

Nagyon jól kezdődött a találkozó a mi szemszögünkből, hiszen már a 2. percben megszerezte a vezetést Mohamed csapatunknak.
Sajnos a félidő derekén a hazaiak egyenlíteni tudtak, de csapatunk továbbra is irányítása alatt tartotta a mérkőzést. Ebben a játékrészben nem esett több gól, így a félidőben 1-1 állt a képzeletbeli eredményjelzőn.

A 2. etapban is támadólag lépett fel Kovács Roland legénysége, és az 56. minutumban siker koronázta próbálkozásainkat, hiszen Barna Krisztián megszerezte csapatunk újabb vezető találatát.
A hazaiaknak már erre nem volt válaszuk, így megérdemelten gyűjtöttük be a 3 pontot.

Vác - Sajóvölgye Focisuli 1-2 (1-1)

SVF SE: Némedi, Takács, Engelhardt, Gulyás, Farkas, Vécsei, Pogonyi, Barna, Dávid, Mohamed, Horváth
cserejátékosok: Elek, Holló S., Holló Á., Demeter

Kovács Roland: Egy nagyon küzdelmes mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk, gratulálok a fiúknak, és remélem, hogy a lendület kitart a következő hetekben is.