a Sajóvölgye Focisuli tehetségkutató és tömegsport tagozataként működő mozgalom.

U-14: Vereség az MTK ellen

2014-09-20 17:54:39

Kócsi Józseféknek nem sikerült a bravúr

Kócsi Józsefék U-15-ös csapatunkhoz hasonlóan sokáig jól tartották magukat.

Az első játékrészt jobban kezdte csapatunk, hiszen már a mérkőzés elején ziccerig jutottunk, ami sajnos kimaradt. A vendégek viszont a 20. percben nem hibáztak, és megszerezték a vezetést. Sajnos 5 perccel később már 0-2 állt a képzeletbeli eredményjelzőn.
A félidő további részében csapatunk jól és bátran játszott, és 2 nagy lehetőséget is sikerült kialakítani, de sajnos egyik sem érett góllá.

A 2. játékrészben Kócsi Józsefék továbbra is bátran felvállalták a támadófocit, de a rutinosabb MTK-sok főleg a széleken elfutva rendre alakították ki a helyzeteket. A 43. percben szerezték a félidő első gólját, igaz ez öngól volt, egy középre adott labdába csúszott bele Gulácsi, ami sajnos a kapunkba került.
Az 50. és 53. percben újabb két gólt szereztek a vendégek, majd a 68. percben már 6-0-ra vezettek.
Az utolsó percben elaludt a védelmünk, és a vendégek megszerezték a 7. góljukat, kialakítva a 07-es végeredményt.

Sajóvölgye Focisuli - MTK 0-7 (0-2)

SVF SE: Zádori, Fehér, Gulácsi, Ádám, Mészáros, Tornai, Bóna, Jobbik, Fehér, Fészki, Kovács Ruben
cserejátékosok: Balogh, Kovács Kornél, Divinszki, Kalocsai, Szegedi

Kócsi József: Egész mérkőzésen bátran játszottunk, sajnos a lehetőségeink kimaradtak, és a rutinosabb MTK megérdemelten nyerte meg a találkozót.