a Sajóvölgye Focisuli tehetségkutató és tömegsport tagozataként működő mozgalom.

U-15: Győzelem az utolsó percben

2014-11-02 17:27:08

Kovács Rolandék 3 pontot szereztek

Az U-15-ös NB I-es bajnokság 12. fordulójában csapatunk Karcagra látogatott.

A hazai csapat már a mérkőzés 3. percében megszerezte a vezetést, egy jobb oldali elfutás után kötött ki a labda a kapunkban.
Ezután fokozatosan átvette a mérkőzés irányítását csapatunk, ami helyzetekben is meglátszott. A játék nem volt gördülékeny, de a 30. percben ennek ellenére sikerült az egyenlítés. Egy lövés utáni kavarodás végén Barna Krisztián kotorta be a hazaiak kapujába a labdát. Az első játékrészben más érdemleges esemény már nem volt, így 1-1-es döntetlennel mehettek pihenőre a csapatok.

A 2. félidőben főleg a mieink domináltak, nekünk volt több lehetőségünk, a hazaiak kontratámadásokra alapoztak, de szerencsére nem sikerült gólt szerezniük. Csapatunk ellenben a mérkőzés utolsó perceiben el tudta dönteni a 3 pont sorsát. Ekkor Mohamedet kapott remek bal oldalról, majd egy átvétel után a hazai kapuba gurított, így csapatunk 2-1 arányban megnyerte a mérkőzést.

Karcag - Sajóvölgye Focisuli 1-2 (1-1)

SVF SE: Elek, Takács, Barna, Gulyás, Farkas, Vécsei, Pogonyi, Mohamed, Dávid, Fehér, Horváth

cserejátékosok: Engelhardt, Némedi, Holló S., Jaczkó, Poszuk

Kovács Roland: Gratulálok a csapatnak az eredményhez, de a játékkal nem vagyok elégedett, és a hozzáállásunk sem volt megfelelő.