a Sajóvölgye Focisuli tehetségkutató és tömegsport tagozataként működő mozgalom.

U-14: Nem sikerült pontot szerezni

2014-11-16 16:01:37

Kócsi Józsefék vereséget szenvedtek

Jól kezdte a mérkőzést csapatunk a 4. helyezett Bozsik Akadémia otthonában.

Már az első percekben komoly lehetőséget puskáztunk el, aztán a 7. percben egy szöglet utáni kavarodás után Kovács Ruben góljával némi meglepetésre megszerezte csapatunk a vezetést.
Azonban a rúgott gól után megilletődötté vált a fiúk játéka, a 10. percben már 1-1 állt a képzeletbeli eredményjelzőn. Ezután rendeztük sorainkat, de a fegyelmezett játék csak 10 percig tartott, a 20. és 25. perc között 3 gólt is szereztek a vendéglátók, majd a félidő vége előtt pár perccel már 5-1 volt a mérkőzés állása.

A félidőben sikerült rendezni sorainkat, ám az egész mérkőzésre jellemző hullámzó játék újra visszaköszönt, és a 60. és 64. percben újabb két találatot jegyezhetett a hazai alakulat. A bekapott gólok után újra feljavult csapatunk játéka, ám gólt szerezni már nem sikerült, így a mérkőzést a hazaiak 7-1 arányban nyerték meg.

Bozsik Akadémia - Sajóvölgye Focisuli - 7-1 (5-1)

SVF SE: Zádori, Ádám, Bodolai, Kalocsai, Jobbik, Divincski, Nagy, Mészáros, Fehér, Kovács, Tornai

cserejátékosok: Balogh, Jaczkó, Csáki

Kócsi József: Összességében sokkal szorosabb eredmény vártam, de sajnos a fiúk nem tudtak végig koncentráltan játszani, a hazaiak pedig kihasználták hullámzó teljesítményünket. Korrekt játékvezetés mellett a hazaiak megérdemelt győzelmet arattak.