a Sajóvölgye Focisuli tehetségkutató és tömegsport tagozataként működő mozgalom.

U-21: Vereség a rangadón

2014-03-09 21:11:58

Szabó János csapata pont nélkül maradt

Szabó János beszámolója a mérkőzésről:

Az első félidőben a jó néhány kihagyott ziccerünk után ill. Tóth A. bravúrjainak köszönhetően a második félidőben törvényszerűen büntetett a sors ill. büntettük saját magunkat!

Az 50. percben első kapott gólunknál Meskó és Szemere B. kommunikációs zavarából, ritkán látható baki után a nevető 3., Kádas guríthatta könnyedén a labdát az üres kapuba 1-0.
A 70 percben kapu elé élesen belőtt oldal szabadrúgásunkra a védőket megelőzve érkezett Szemere B. és perdített a hálóba 1-1.
A 74 percben 11-est ítélt a játékvezető a hazaiak javára. Szemere B. ütemtelenül lépett oda a 16-on belül Dávidnak, a megítélt büntetőt a sértett értékesítette, így kialakult a végeredmény 2-1, a hazai csapat javára.
....ugyanilyen szabálytalanság miatt az első félidőben néma maradt a spori sípja, amikor Szverenkot vágták fel hátulról!

KBSC FC - Putnok FC 2-1 (0-0)
gólszerző: Szemere B.

Putnok FC: Meskó, Vass (Juhász 46'), Szemere B., Tóth Sz., Szemere N., Lengyel (Kakuk 75'), Bogdan, Bedea, Veják (Goda 87'), Szverenko, Makó (Strekáf 46')

Szabó János: A beharangozóban is említettem, hogy az ilyen rangadón csak az a csapat múlhatja felül a másikat amelyik koncentráltabb!
A mai napon ez hiányzott elöl és hátul, tárcán kínáltuk a lehetőséget az ellenfélnek a győzelemhez!
Ziccereink értékesítéséhez higgadtabb döntésekre lett volna szükség!
Két óriási védelmi hibánk megpecsételte a 3 pont sorsát!